Witamy serdecznie na stronie www.turnusy24.pl

We współpracy z Powiatowymi Centrami Pomocy Rodzinie i Miejskimi Ośrodkami Pomocy Społecznej mamy na celu szybki i prosty sposób wyszukania takiego miejsca, w którym znajdziecie Państwo to na czym Wam najbardziej zależy: wyciszenia, poprawienia kondycji zdrowotnej, ucieczki od zgiełku codzienności, wyciszającego szumu morza, niezapomnianych nadjeziornych widoków czy zapierających dech w piersiach górskich krajobrazów.
Przedstawiana baza informacyjna jest bezpośrednio połączona z systemem PCPR i będzie wykorzystywana w realizacji projektów unijno - szkoleniowych w całej Polsce. Znajdziecie tu Państwo szczegółowe informacje dotyczące wyjazdów rehabilitacyjnych, rzetelną ofertę ośrodków w całej Polsce oferujących usługi medyczne potwierdzone dokumentacją wydaną przez Wojewodę. Każdy zarejestrowany ośrodek na naszej stronie przekazuje Państwu wszystkie najważniejsze informacje dotyczące jego położenia, usług, zajęć dodatkowych a także galerię ze zdjęciami.
Zachęcamy do współpracy i prosimy o systematyczne weryfikowanie danych dotyczących danego obiektu. Ośrodki i organizatorzy których brakuje na stronie, w łatwy i sprawny sposób mogą zarejestrować się samodzielnie, wchodząc na zakładkę <rejestracja>

wybrane ośrodki

Pensonat Uzdrowiskowy & SPA - SOLANNA

Puszczykowo

Muszyna

wybrani organizatorzy

Centrum Psychologiczno-Terapeutyczne Wspierania Rodziny
ARKA VITAE S.A.
Bydgoszcz
Sanatorium Uzdrowsikowe "Stomil - Ziemowit"
© tylda.pl 1999 - 2009

Turnusy rehabilitacyjne

Turnusy
Ośrodki rehabilitacyjne
Turnusy nad morzem